کانون زیمایی ها

هنرجویان عزیز زیما این کلوپ از آنِ شماست. شما که تا کنون حداقل در یکی از کلاسها یا کارگاه‌های زیما شرکت کرده اید، به خانواده زیما پیوسته اید و می‌توانید از امکانات کانون زیمایی ها بهره‌مند شوید.هدف این کانون ایجاد ارتباط بیشتر خانواده زیما با هم، انجام فعالیتهای گروهی و همچنین ارائه خدمات بهتر به شما است.

چگونه کانون را یاری کنید:

اگر از خدمات آموزشی زیما راضی هستید – که تلاش و امید ما بر تحقق این موضوع است – زیما را به دیگران معرفی کنید. شما بهترین سفیران برای معرفی کیفیت آموزشی، رویکردها و حمایت های زیما به سایر علاقمندان هستید. شما میتوانید دوستان خود را در تصمیم گیری برای انتخاب دوره آموزشی راهنمایی کنید. جدای از این، شما فرد امین ما هستید. پس میتوانید براساس تجربه‌تان از زیما، نظرات و پیشنهادات خود را به ما بگویید. یادتان باشد قرار است کنار هم یاد بگیریم و یاد بدهیم.

طرح امتیاز گیری:

برای قدردانی از حضور و همکاری صادقانه شما، تصمیم گرفتیم این طرح را راه اندازی کنیم.

– با ثبت نام در هر کلاس، ۱۰درصد از مبلغ شهریه آن کلاس، به عنوان امتیاز برای شما ثبت خواهد شد.  (مثلا شهریه کلاس ثبت نامی شما ۷۰۰ هزار تومان است. پس برایتان ۷۰ امتیاز منظور می‌شود.)

– با معرفی هر هنرجوی جدید به زیما و منجر شدن این معرفی به ثبت نام، بین ۲۰ تا ۴۰ امتیاز دریافت می‌‌کنید.

– بابت مطرح کردن انتقاد یا پیشنهاد سازنده و جدید در فرم نظرسنجی و انتقال آن به مدیر زیما، بین ۱۰ تا ۲۰ امتیاز برایتان ثبت خواهد شد.

– با یاد دادن آنچه میدانید به همکلاسی‌هایتان و کمک به پیشرفت آنها بین ۱۰ تا ۲۰ امتیاز خواهید داشت.

– هنرجوی منتخب هر کلاس ۵۰ امتیاز دریافت خواهد کرد.

– ممکن است مراکز فرهنگی هنری را بشناسید که فعالیتشان همسو و مرتبط با زیماست و مخاطبانشان می‌توانند مخاطب ما هم باشند و خانواده‌مان را بزرگتر کنند. پوسترها و بروشورهای زیما را در آن جاها نصب و ارائه کنید و بین ۲۰ تا ۳۰ امتیاز بگیرید.

شرایط استفاده از امتیاز ها:

۱) هر امتیاز معادل در حال حاضر هزار تومان وجهِ شهریه‌ی ثبت نام در کلاسها، کارگاهها یا ورکشاپ‌ها است. (۸۰ امتیاز = ۸۰ هزار تومان از شهریه)

۲) شما میتوانید تا پایان فصل بعدیِ آموزش، امتیاز ها را خرج کنید. (مثلا در ترم بهار ۸۰ امتیاز کسب کرده اید. تا پایان ترم تابستان فرصت دارید از آن استفاده کنید.)

۳) امتیاز ها قابل انتقال به دیگران هستند. حتما به یاد داشته باشید که اگر امتیاز خود را به هنرجوی دیگری بخشیدید، نمیتوانید آنرا پس بگیرید. این معامله را به عهده خودتان می‌گذاریم. فقط به ما اعلام کنید.

برای آگاهی از امتیاز حال حاضر خود با مسئول ثبت نام تماس بگیرید.