کارگاه تصویرسازی مُد

طول دوره: ۸ جلسه ۳ ساعته

در این ترم ارائه نمی‌شود.

محتوای آموزشی:

تصویرگری مُد یکی از شاخه های جذاب هنرهای تجسمی است که در دو وجه هنری و کاربردی قابل بررسی است. حتی وجود مدل های زنده و پیشرفت عکاسی در دنیای امروز، نتوانسته از اهمیت تصویرگری مُد بکاهد. ایده های خلاق طراحان لباسِ برند های برتر دنیا با یک تصویر بر کاغذ شروع می شوند. با تصویرگری مُد این ایده ها پیش می‌روند و راه به دنیای واقعیت پیدا می کنند.

در این دوره هنرجو با کلیتی از تصویرسازی مد آشنا خواهد شد. پس از گذراندن جلسات مربوط به مقدمات تصویرسازی مد و آشنایی با این شاخه از هنر های تجسمی و جایگاه حرفه ای آن به بحث های تخصصی تری پرداخته خواهد شد که تاریخچه ی کوتاهی از این رشته و معرفی تصویرگران مطرح مد در دنیا، کاربرد های تصویرگری مد، طراحی مانکن و لباس، جنسیت سازی، تکنیک و ترکیب بندی و خلاقیت در تصویرگری مد از جمله این موارد هستند.

هدف:

شناخت پیدا کردن با زوایای کاربردی و هنری در تصویرگری مُد.

خروجی کارگاه:

در پایان این کلاس هنرجو یک پورتفولیوی مختصر از تجربیاتش در کارگاه خواهد ساخت.

ابزار و وسایل:

ابزار طراحی، انواع کاغذ و مقوا، قیچی، چسب

“در حال بروزرسانی”

داشتن مهارت و توانایی در طراحی فیگوراتیو

***برای کسب مهارت می توانید در کارگاه طراحی فیگوراتیو ۱ و کارگاه طراحی فیگوراتیو ۲ که در خانه هنر زیما برگزار می شود شرکت کنید.

داشتن مهارت در تصویرگری مُد بی گمان در کنار دانستن تکنیک های مختلف و شناخت رنگ و ترکیب بندی توانایی طراحی ذهنی کامل می شود.همچنین داشتن شناخت نسبت به حیطه ی خیاطی می تواند هنرجویان را برای متخصص شدن در این رشته کمک کند.
در این مرحله علاوه بر کسب تجربه و تمرین، همواره لازم است نسبت به ساختن پورفولیوی آثارتان و به روزرسانی همیشگی آن هم اقدام کنید و اکنون که به این مرحله رسیده اید علاوه بر کسب تجربه و تمرین همواره لازم است. نسبت به ساختن پورتفولیوی آثارتان و به روزرسانی همیشگی آن هم اقدام کنید تا با گذر زمان و توانمندتر شدن در کار حرفه ای تصویرسازی بتوانند نظر سفارش دهندگان و مشتریان سطح بالاتری را به خود جلب کنید.

***برای کسب مهارت های یاد شده می توانید در کارگاه های زیر که در خانه هنر زیما برگزار می شوند شرکت کنید:

تکنیک های تصویرسازی
رنگ شناسی
ترکیب بندی
یک، دو، پورتفولیو
شرکت در کلوپ آزاد طراحی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + دوازده =