7 s (2)

ورکشاپ کاراکتر دیزاین در انیمیشن

مدرس: مهران  ایرانلو

زمان: روز جمعه، ۲۴ شهریور ماه، ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۹:۰۰

“مهلت ثبت نام به پایان رسید.”

توضیحات ورکشاپ

در این ورک شاپ هنرجویان جستجویی در جنبه های متنوع طراحی کاراکتر برای انیمیشن خواهند داشت. همچنین زبان اشکال را در رابطه با شخصیت های مختلف کاراکترها مطالعه خواهند کرد.
آنها چگونگی وفق دادن شیوه های مختلف هنری را با کاراکتر دیزاین بررسی خواهند کرد و درباره تبدیل شدن به یک طراح حرفه ای بحث و گفتگو می کنند.
طراحی کاراکتر برای انیمیشن یکی از شاخه های جذاب و پر کاربرد کاراکتر دیزاین است.
امروزه که استفاده از رسانه های مختلف و پخش ویدیو و انیمیشن جزء لاینفک آنهاست، کسب دانش و مهارت در این حوزه می تواند تصویرگری حرفه‌ای را به شکل متفاوتی رقم بزند.
این ورک شاپ برای تصویرگران، هنرمندان حیطه هنرهای تجسمی و هنرجویان علاقمند به انیمیشن و شخصیت هایش طراحی شده است. داشتن مهارت طراحی در سطح متوسط و دانش اجمالی از نرم افزار فوتوشاپ برای شرکت کنندگان لازم است.

وسایلی که لازم است روز ورکشاپ به همراه داشته باشید:

ابزار طراحی که با آن راحت هستید، مداد، کاغذ، تخته شاسی.

مبلغ سرمایه گذاری بر این مهارت: ۱۸۰ هزار تومان

برای ثبت نام، لطفا مبلغ ورکشاپ را به شماره کارت ۰۶۵۰ ۰۳۹۰ ۳۳۷۹ ۶۱۰۴ به نام هدی عظیمی بانک ملت  واریز کرده و رسید آنرا به شماره تلگرام ۰۹۳۳۳۸۰۸۹۴۷ یا آیدی تلگرام @zimaartschool ارسال فرمائید تا ثبت نام شما قطعی شود. یا از طریق دکمه ثبت نام ورکشاپ در همین صفحه پرداخت آنلاین انجام دهید.

در هنگام ثبت نام اینترنتی کلمه: CHARACTERDESIGN را در قسمت کد تخفیف وارد بفرمایید تا اگر جز ۵ نفر اول هستید ۲۰% تخفیف برایتان محاسبه شود.

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۵۶۶۸۴۲ ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات سفر به تهران برای دوستان شهرهای دیگر

هواپیما: ایران ایر – آسمان  – ماهان
اتوبوس: رویال سفر ایرانیانسیر و سفر
سایت پایانه: پایانه
قطار: سایت قطارهای مسافر بری رجا

اقامت در تهران:

رزرو آنلاین هتل در هتل یار