4 s (5)

ورکشاپ تصویرگری در تبلیغات

مدرس: نسیم بهاری و محمد حسین توکلی

زمان: روز پنج شنبه، ۲۳ شهریور ماه، ساعت ۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰

*** در طول ورکشاپ از هنرجویان عزیز با میان وعده و ناهار پذیرایی خواهد شد.

“مهلت ثبت نام به پایان رسید”

از زبان مدرسان این ورکشاپ بشنویم:

توضیحات ورکشاپ:

تصویر در تبلیغات اهمیت غیر قابل انکار و ویژه ای دارد. مسلما این عرصه یکی از مناسب ترین بسترها برای فعالیت تصویرگران است. که خوشبختانه در ایران نیز آثار بسیار خوبی در این زمینه خلق می شوند و این روند هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی روبه رشد است.
از آنجا که تصاویر تبلیغاتی با مضامین و تکنیک های مختلف و متنوع کار می شوند، هنرجویان تصویرگری پس از آموختن نکات کلیدی و الزامات حیطه ی تبلیغاتی می توانند با مناسب سازی آثارشان و تطبیق آنها با این حیطه تبدیل به یک تصویرگر متخصص در امر تبلیغات شوند. قطعا تبلیغات یک کار تیمی است و لازم است تصویرگر روند کلی این کار و همچنین جایگاه و نقش خود را در این بین به درستی بشناسد.
هنرجو در طول کارگاه ، همزمان که با یکی از تکنیک‌های تولید محتوای تبلیغاتی در بستر دیجیتال (طراحی استیکر) و همچنین انواع آن آشنا می‌شود، توانایی نگاه محتوا محور را هم پیدا کرده و بر اساس یک محصول یا خدمات، تصویری را به عنوان یک شخصیت خلق کرده و انواع شکل‌ها و حالت‌های آن را به تصویر می‌کشد. این تصویر باید متناسب با برند مورد نظر باشد و در مرحله بعد با انتخاب متون و جملاتی مناسب تصویر ایجاد شده را کاربردی و در جهت استفاده کاربر و مخاطب تبدیل به یک خروجی می‌کند. طراحی استیکر که این روزها، خود به عنوان رسانه‌ای مستقل شناخته می‌شود، هم جذاب، هم کاربردی و هم در لایه‌های خود از سطوح مختلف آموزشی برخوردار است.
شرکت در این ورک شاپ برای تصویرگران ، طراحان و علاقه مندان این حوزه، به شرط داشتن مهارت و دانش مقدماتی از طراحی و نرم افزار فتوشاپ بسیار مفید خواهد بود.

وسایلی که لازم است روز ورکشاپ به همراه داشته باشید:

وسایل و ابزار طراحی، کاغذ پوستی، ماژیک و راپید (هنرجویانی که از لپ تاپ و قلم دیجیتال استفاده میکنند در صورت تمایل به همراه بیاورند).

مبلغ سرمایه گذاری بر این مهارت: ۲۷۰ هزار تومان

برای ثبت نام، لطفا مبلغ ورکشاپ را به شماره کارت ۰۶۵۰ ۰۳۹۰ ۳۳۷۹ ۶۱۰۴ به نام هدی عظیمی بانک ملت واریز کرده و رسید آنرا به شماره تلگرام ۰۹۳۳۳۸۰۸۹۴۷ یا آیدی تلگرام @zimaartschool ارسال فرمائید تا ثبت نام شما قطعی شود . یا از طریق دکمه ثبت نام ورکشاپ در همین صفحه پرداخت آنلاین انجام دهید.
در هنگام ثبت نام اینترنتی کلمه: ADVERTISING را در قسمت کد تخفیف وارد بفرمایید تا اگر جز ۵ نفر اول هستید ۲۰% تخفیف برایتان محاسبه شود.

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۵۶۶۸۴۲ ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات سفر به تهران برای دوستان شهرهای دیگر

هواپیما: ایران ایر – آسمان  – ماهان
اتوبوس: رویال سفر ایرانیانسیر و سفر
سایت پایانه: پایانه
قطار: سایت قطارهای مسافر بری رجا

اقامت در تهران:

رزرو آنلاین هتل در هتل یار