بدون شک یکی از بهترین انتخاب ها در حیطه ی نرم افزار، برای ورود به دنیای کار حرفه ای‌ها، “ادوبی” (Adobe) است. مجموعه ای بی نظیر از نرم افزارهایی که تخصص در هر یک از آنها می‌تواند فرصتی ایده آل برای خلق آثاری منحصر به فرد و یک پل ارتباطی برای اتصال شما به بازار کار باشد.

به عنوان یک هنرمند، دیزاینر، نقاش، گرافیست، عکاس، صفحه‌آرا، تصویرساز، و به طور کلی به عنوان یک فرد خلاق، نرم افزارهای ادوبی، امکانات بسیاری در سطح حرفه ای دراختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید تخیل و ایده‌های خود را به تصویر بکشید. از ایجاد یا ویرایش یک تصویر بی‌نظیر گرفته تا خلق جلوه‌های ویژه‌ برای یک ویدیو، همه توانایی‌هایی است که با تسلط بر نرم افزارهای خانواده ادوبی: فتوشاپ، ایلاستریتور، ایندیزاین، افترافکت و پریمیر می توانید از آنها بهره ببرید.
رسیدن به توانمندی قابل اتکا در این حیطه، نیازمند حضور در بین حرفه ای‌های نرم افزار ادوبی است. در دنیای امروز که تمام فعالیت ها هرچه بیشتر به سمت تخصصی‌تر شدن پیش میروند، توجه به آموزش درست و اصولی بسیار مهم است. روش آموزشی که شما را به سمتی پیشرفت دهد که در نهایت بتوانید پاسخگوی نیازهای امروز بازار باشید. بنابراین نکته سنجی در انتخاب روش، محیط و مدرس کلاس حق شماست.

در مدرسه‌ی تخصصی تصویرسازی زیما، دوره های آموزشی نرم افزارهای ادوبی با حضور مدرسین حرفه‌ای برگزار می‌شوند. روش آموزشی این دوره ها، پروژه محور است. با انجام پروژه‌های تعریف شده برای هر کلاس، خروجی کارگاه نتایج کاربردیِ ملموسی خواهد داشت.

همچنین در زیما هنرجویان علاوه بر زمان کلاس، جلسات تمرینیِ گروهی ترتیب می‌دهند و تجربه ثابت کرده که با این روند مباحث کلاس را بیشتر و بهتر می‌آموزند.

جهت اطلاع دقیق تر از زمان برگزاری کلاس ها، رزومه اساتید و توضیحات بیشتر درباره هر نرم‌افزار روی عکس‌های زیر کلیک کنید.