طراحان متفرقه نسخه بهتری از نان بیگل برای اپل طراحی کردند!

نسخه قبلی نان بیگل اپل چندان جالب نبود. نه طراحی خوب و واضحی داشت و نه جزئیات خاصی از این نان پرطرفدار به نمایش می‌گذاشت و کاربران و به‌خصوص طرفداران پروپاقرص این خوراکی خوشمزه را ابدا راضی نکرده بود. برای همین در طراحی جدید جزئیات بیشتری به نمایش گذاشته شد و به جای اینکه صرفا چیزی شبیه پیراشکی حلقوی تحویل کاربران دهند، مقداری پنیر خامه‌ای هم وسطش مالیدند و نسخه بهتری از آن را عرضه کردند. قطعا نسبت به نسخه قبلی پیشرفت‌های قابل توجهی داشت اما باز هم آن چیزی که همه می‌خواستند نبود و اینجا بود که طراح دانمارکی، میشل فلاروپ خودش شخصا آستین بالا زد و نسخه‌های بهتر و متنوع‌تری از این نان خوشمزه را به کاربران عرضه کرد!

بعد از بحث و جدل‌های بسیار بالاخره اپل قبول کرد که نسخه قدیمی بیگل را با نسخه جدیدی که طراحی نسبتا بهتری دارد جایگزین کند، حالا بیگل عزیز ما پنیر خامه‌ای هم وسطش دارد!

هنرمند دانمارکی تصمیم گرفت تغییراتی در طرح اصلی بدهد و بعد هم طرح‌هایش را در حساب توئیترش با دیگران به اشتراک گذاشت. اما میشل نه تنها یک طرح، بلکه پنج طرح مجزا از انواع بیگل‌های مورد علاقه‌اش آماده کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت و زیرش هم نوشت؛ «اینجوری مشکل بیگل‌هایمان را حل می‌کنیم!»
طرح‌هایی که او زده صرفا یک بیگل معمولی مانند چیزی که اپل ارائه کرده و تنها پنیر خامه‌ای رویش مالیده، نیست و جزئیات بسیار دقیقی از انواع بیگل‌ها را شامب می‌شود، مثلا پنیرخامه‌ای که روی برخی بیگلها مالیده شده از نوع پنیر خامه‌ای ساده نیست و به گفته خودش حاوی گوجه خشک‌شده هم هست!

ببینید بهترین و خلاق‌ترین ذهن‌های طراحان هم‌دوره من چه کار فوق‌العاده‌ای انجام داده‌اند!

اینجوری مشکل بیگل‌هامون رو حل می‌کنیم!

– هیچکدومشون پنیر خامه‌ای با طعم گوجه‌فرنگی خشک‌شده ندارند؟

– البته که دارن، دومی تا آخری دقیقا همین نوع پنیر خامه‌ای رو دارن!

اقلا یکی از بیگل‌ها باید سالمون دودی هم داشته باشه!

کدومشون با طعم دارچین و کشمش و سالمون دودی هست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =