قوانین و مقررات ثبت نام در دوره های زیما

زیما دارای مجوز از وزارت و فرهنگ ارشاد اسلامی توصیه می‌کند قبل از ثبت ‌نام از مقررات و ضوابط زیر اطلاع یافته تا بتوانید از امکانات ارائه شده بیشترین استفاده را داشته باشید. بدیهی‌است پس‌از ثبت‌نام، قوانین طبق آئین‌نامه‌های مندرج پیاده خواهد شد.

۱. رعایت پیش نیاز دروس جهت ثبت نام الزامی است، لذا پذیرش هنرجویان عزیز در کلاسهای تخصصی با گذراندن کلاسهای پایه یا ارائه نمونه آثار ایشان به سبب احراز تسلط بر دروس مذکور امکانپذیر است.

در این خصوص می توانید جهت مشاوره با آموزشگاه تماس بگیرید.

۲. کلاس های تعیین شده فقط در ساعات مندرج در برنامه برگزار می گردد و قابل تغییر نیست. لذا هنگام ثبت نام به روز و ساعات کلاس دقت کنید.

۳. حضور هنرجویان ۱۰ دقیقه پیش از شروع کلاس در آموزشگاه الزامی است. در صورت تاخیر یا غیبت هنرجو، مبحث تدریس شده، مجددا توسط استاد تکرار نخواهد شد.

۴. تشکیل کلاس ها منوط به احراز حد نصاب حداقل ۷ نفر جهت تشکیل است.

۵. زیما برای استفاده درسایت و شبکه های اجتماعی از کلاس‌ها عکس و فیلم تهیه می‌کند.

۶. گرفتن فیلم به هر طریقی از کلاس‌ها اکیداً ممنوع است.

۷. به استناد مصوبه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های هنر (مصوب ۱۳۸۶/۴/۲) شهریه پرداختی جهت ثبت نام یا پیش ثبت نام کلاس انتخابی فقط تا یک هفته قبل از شروع کلاس قابل استرداد است و چنانچه هنرجو کمتر از یک هفته قبل از شروع کلاس اعلام انصراف نماید، فقط ۳۰ درصد از شهریه پرداختی برگردانده می شود. در صورت اعلام انصراف هنرجو بعد از شروع کلاس، هیچ وجهی مسترد نمی‌شود.

* شهریه پرداختی ورکشاپ ها، در صورت لغو ثبت نام از سوی هنرجو، به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.*

۸. در صورت انصراف بعد از شرکت در کلاس  شهریه به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

۹. هنرجویانی که پیش ثبت نام  انجام داده اند موظف به تسویه کامل مبلغ شهریه تا یک هفته قبل از شروع کلاس یا در جلسه اول کلاس هستند. جهت تسویه میتوانید در لینک زیر مبلغ باقی مانده شهریه خود را وارد نمایید و علت پرداخت را تسویه حساب کلاس …(نام کلاس مورد نظرتان) وارد نمایید:

واریز مبلغ به سایت

۱۰. جهت دریافت گواهی پایان دوره لازم است هنرجو شرایط زیر را داشته باشد.

الف) بیشتر نبودن غیبت ها از حد مجاز تعیین شده توسط مدرس کلاس ب) ارائه تکلیف و تمرین‌ها در طول ترم و در روز ژوژمان نهایی توسط هنرجو ج) قابل قبول بودن سطح کیفی آثار ارائه شده و میزان مشارکت هنرجو در کلاس بنابر صلاح دید مدرس کلاس

۱۱. گواهی دروس پایه به هنرجویانی که هر چهار درس پایه (شامل طراحی ۱ و ۲، رنگ شناسی و ترکیب بندی) را با شرایط بند ۹ گذرانده باشند، اعطا می‌شود.

۱۲. لطفا در درج اطلاعات فرم نهایت دقت را مبذول فرمایید.

۱۳. از هنر جویان عزیز با احترام خواهش می شود شئون اخلاقی و اسلامی را در محیط آموزشگاه رعایت نمایند.

 

قوانین کلاس‌های آنلاین:

هنرجویان کلاس آنلاین علاوه بر قوانین بالا موارد زیر را هم در نظر داشته باشند:

۱. حتما چند روز قبل از شروع کلاس راهنمای شرکت در کلاس‌های آنلاین زیما را مطالعه و طبق موارد ذکر شده در آن عمل کنند.

برای مطالعه راهنمای شرکت در کلاس آنلاین بر روی این لینک کلیک کنید.

۲. هنرجویانی که در کلاس آموزش نرم افزار شرکت می‌کنند، لازم است با کامپیوتر یا لپتاپی که همان نرم افزار بر روی آن نصب شده است، در کلاس شرکت کنند.

۳. هنرجویان موظفند تکالیف هر جلسه را، حداکثر تا ۳ ساعت قبل از شروع کلاس به گروه کلاسی خود ارسال کنند و در تمامی جلسات برای عکاسی و فرستادن تمرین‌ها، یک اسمارت فون  در دسترس داشته باشند.

۴. به دلیل زنده و تعاملی بودن کلاس‌های آنلاین زیما، هنرجویان لازم است در تمامی جلسات به شکل آنلاین حضور داشته باشند و درست مانند کلاس‌های حضوری، در صورت غیبت، کلاس را از دست خواهند داد. و زیما موظف به ارسال ویدئوی کلاس به هنرجویان نیست.

۵. هنرجویان موظفند ۱۰ دقیقه قبل از زمان شروع کلاس آنلاین شوند.

 

با تشکر از توجه و همکاری شما

زیما