tarahi figurtasvirsazi moghadamatirang shenasi

بسته آموزشی دروس مقدماتی: (طراحی فیگوراتیو، رنگ شناسی، پایه و اصول تصویرسازی)

مدرسان: سحر آب آراسته، هدی عظیمی


برای من که به تصویرسازی علاقمندم، اولین قدم جهت تبدیل شدن به یک تصویرگر حرفه ای چیست؟ برای آموختن تصویرسازی از کجا باید شروع کنم؟ دروس پایه و اساسی این رشته کدامها هستند و تا چه میزان اهمیت دارند؟ چرا لازم است دروس پایه را جدی بگیرم و با کیفیت بالایی بیاموزم؟ طراحی در این مسیر چه نقشی دارد؟ بازنمایی یعنی چه؟ و از طریق چه عناصری باید به آن دست یافت؟ رنگها را چگونه بشناسم و آنها را در کادر تصویرم کنترل کنم؟ انواع کنتراستهای رنگی کدامند و چه موقع از آنها استفاده کنم؟ استوری برد چیست و چه کمکی به تصویرگر می کند؟ تصویرگران برتر دنیا چه کسانی هستند و چگونه آثار خود را دیزاین می کنند؟ تفاوت تصویرسازی با هنرهای ناب چیست؟
.
اینها سوالاتی هستند که برای قدم نهادن در راه طول و دراز و شیرین تصویرگری با آنها روبرو هستیم. پاسخ ها را با شرکت در سه کلاسی که خانه هنر زیما به عنوان دروس پایه در نظر گرفته است، از زبان “سحر آب آراسته” و “هدی عظیمی” می شنویم.
این سه کلاس عبارتند از کارگاه طراحی فیگوراتیو، کارگاه رنگ شناسی و پایه و اصول تصویرسازی که با عنوان “بسته آموزشی دروس مقدماتی” برای هنرجویان ارائه می شود. لازم به ذکر است که شرکت در هر کدام از این کلاسها به شکل تک درس هم مقدور است اما در صورت ثبت نام بسته آموزشی، عزیزان از تخفیف ۲۰ درصدی بهره مند می شوند.


اگر اینستاگرامی هستید آخرین اخبار و آفرها را دنبال کنید zimaarthouse@