آبجکت انیمیشن

ورکشاپ آبجکت انیمیشن

مدرس: سروش دیانتی

زمان:

روز پنج شنبه، ۲ شهریور ماه، ساعت ۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰
روز جمعه، ۳ شهریور ماه، ساعت ۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰

“مهلت ثبت نام به پایان رسید.”

از کلام مدرس ورکشاپ بشنویم:

توضیحات ورکشاپ

شاید شما هم درباره اشیای اطرافتان خیال پردازی کرده باشید. اینکه ممکن است هر کدام برای خود داستانی منحصر بفرد داشته باشند. اینکه شاید وقتی که ما از اتاق بیرون می رویم آنها جان میگیرند و در دنیای خود زندگی می کنند.
شاید دوست داشتید جهانشان را میدیدید؛ و یا شاید دوست داشته باشید خودتان خالق جهان مخفی آنها باشید. شاید، قصه ها و نقاشی ها و تصاویر مختلفی از این دنیا دیده اید و یا خلق کرده اید.
آیا تا بحال انیمیشن ساخته اید؟ شاید فکر کرده اید کار سختی باشد و نیازمند ساز و کار پیچیده ای است.
البته که همینطور است. اما می توان با وسایل دم دستی و اشیائی که امروزه در خانه و یا حتی در جیب تک تک ما پیدا می شود به‌راحتی یک انیمیشن ساخت و در عین استفاده از ابزار ساده، مفاهیم مهمی را منتقل نمود.
متحرک کردن هر چیزی که اطراف ماست لذت عجیبی دارد. در این دو روز قرار است در کنار هم، لذت سادگی این دنیای دوست داشتنی را بچشیم و مسیر راحت و ساده ای بدور از پیچیدگی های تکنیکی ساخت انیمیشن های بزرگ برای ورود به این دنیای دوست داشتنی پیدا کنیم.
این کارگاه که شاید به تعبیری بتوان آن را یک کارگاه مقدماتی بحساب آورد، بنا دارد تا با استفاده از اشیای ساده ای که اطراف ماست، قدم مهم و محکمی باشد برای ورود به جهان متحرک سازی. شما می توانید هر چیزی را متحرک کنید. کیف و کفشتان، کاغذ روی میزتان، سنجاق های رنگارنگ کاغذی، لباس ها، میز و صندلی و حتی خودتان را؛ تکنیکی که امروزه از ان برای ساخت فیلم های بزرگ و آگهی های تبلیغاتی هم استفاده می شود.
حال سوال این است: آیا آماده ی ورود به این دنیای هیجان انگیز هستید؟
هدف این دوره استفاده از آبجکت های واقعی مانند صندلی و سنجاق و قیچی و لوازم مختلف دیگر در ساخت فضایی برای متحرک سازی و روایت متحرک تصویری می باشد.
در این ورک شاپ روی اشیا و وسایل ساده و مختلف اطرافمان متمرکز می شویم و با استفاده از آنها و ویژگی های منحصر بفرد هر شی، تصویری ساخته و سپس فنون متحرک سازی اولیه را از طریق آن فراخواهیم گرفت ودر کنار هم دو ویدیوی کوتاه خواهیم ساخت.
شرکت در این کارگاه به تمام افراد خلاق و علاقمند به این حیطه پیشنهاد می‌شود و هیچ پیش نیازی لازم ندارد.

وسایلی که لازم است روز ورکشاپ به همراه داشته باشید:
اشیاء کوچکی که دوستشان دارید یا دور و برتان میبینید (مانند لوازم تحریر، عروسک و …) ، اسمارت فون یا تبلت، مقوای رنگی ۵۰ در ۷۰،
همچنین سه پایه عکاسی یا مونوپاد در صورتی که برایتان مقدور است.

برخی از نمونه کارهای هنرجویان ورکشاپ های قبلی

نمونه آثار PES انیماتور و کارگردان استاپ موشن آمریکایی که به شیوه آبجکت انیمیشن کار میکند.

“مهلت ثبت نام به پایان رسید.”

مبلغ سرمایه گذاری در این مهارت: ۲۵۰ هزار تومان

برای ثبت نام، لطفا مبلغ ورکشاپ را به شماره کارت ۰۶۵۰ ۰۳۹۰ ۳۳۷۹ ۶۱۰۴ به نام هدی عظیمی بانک ملت  واریز کرده و رسید آنرا به شماره تلگرام ۰۹۳۳۳۸۰۸۹۴۷ یا آیدی تلگرام @zimaartschool ارسال فرمائید تا ثبت نام شما قطعی شود. یا از طریق دکمه ثبت نام ورکشاپ در همین صفحه پرداخت آنلاین انجام دهید.

در هنگام ثبت نام اینترنتی کلمه: OBJECT را در قسمت کد تخفیف وارد بفرمایید تا اگر جز ۵ نفر اول هستید ۲۰% تخفیف برایتان محاسبه شود.

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۵۶۶۸۴۲ ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات سفر به تهران برای دوستان شهرهای دیگر

هواپیما: ایران ایر – آسمان  – ماهان
اتوبوس: رویال سفر ایرانیانسیر و سفر
سایت پایانه: پایانه
قطار: سایت قطارهای مسافر بری رجا

اقامت در تهران:

رزرو آنلاین هتل در هتل یار