Print

طراحی، رنگ شناسی و ترکیب بندی ۳ اصل اساسی و لازم برای تبدیل شدن به یک طراح، هنرمند یا دیزاینر حرفه ای است.
برای آموختن این ۳ اصل، هم نیاز به کسب مهارت دارید هم شناخت علمی. سردرآوردن از اصول و قواعد، همدوشِ تمرین، تمرین و تمرین برای کسب مهارت.
این ۳ اصل در واقع بدنه‌ی اصلی کار هنرمندِ هنرهای تجسمی را شکل می دهند. همچنین برای یک دیزاینر مانند سنگ بنای اولیه هستند که لازم است درست پی‌‌ریزی شود تا بقیه چالش های دیزاینر بتوانند صحیح پیش روند.
اهمیت آموختن کاملِ این مباحث تا حدی است که وجود ضعف در هر کدام از این اصول، حتی در دوران اشتغالِ حرفه‌ای، هر هنرمند یا دیزاینری را ملزم به بازگشت به دوران دانشجویی و یادگیری مجدد این دروسِ ریشه ای می کند.
امروز تکنیک های مختلفِ جالب و جدید و تلفیق آنها با یکدیگر، همواره شما هنرجویان را به خود جذب می‌کنند، به خصوص علاقه بسیار زیاد به تکنیک‌های دیجیتال، باعث شده گاهی شما هنرجویان برای رسیدن به این تکنیک ها عجله کنید و آنطور که باید برای دروس پایه وقت و انرژی نگذارید. اما قوی شدن در این دروس شما را برای قدم گذاشتن در مراحل بعدی کارتان تجهیز می کند و قطعا آموزش دیدن به ترتیبِ اولویت‌های تعیین شده در برنامه آموزشی، در وقت و هزینه‌تان صرفه جویی خواهد کرد.
در زیما، دروس مذکور، هم در قالب بسته آموزشی دروس پایه ارائه می شوند و هم در قالب تک درس. هنرجویانی که از ابتدا آموزششان را در زیما شروع می کنند لازم است هر ۳ کلاس را بگذرانند. اما آن دسته از هنرجویانی که تمایل به شرکت در هرکدام از کارگاه ها به صورت تک درس دارند این امکان نیز برایشان وجود دارد.
می توانید برای مشاوره با زیما تماس بگیرید و به نسبت سطح دانش و تواناییتان کلاس مناسب را انتخاب کنید.

جهت اطلاع دقیق تر از زمان برگزاری کلاس ها، رزومه اساتید و توضیحات بیشتر درباره هر کلاس روی عکس‌های زیر کلیک کنید.

آموزش طراحی فیگوراتیو
رنگ شناسی
ترکیب بندی