individuality in illustratoin 2

ورکشاپ فردیت در تصویرسازی

مدرس: کیوان عسگری

زمان: روز جمعه، ۱۰ شهریور ماه، ساعت ۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰

“مهلت ثبت نام به پایان رسید.”

توضیحات ورکشاپ

موفق بودن و شناخته شدن در حیطه تصویرسازی، دیده شدن توسط مدیران هنری، گرفتن سفارش و انجام آن به درستی و در نهایت تاثیرگذاریِ درستِ اثر خلق شده بر مخاطب آن، همه و همه در گروی خلق اثر اصیل و بدیع و همچنین داشتن ابتکار عمل است. در این صورت است که هنرمند تصویرگر می تواند آثار منحصر بفرد خلق کند و شبیه به هیچ یک از همکاران امروز و هنرمندان دیروز نباشد.

همه ی ما می دانیم که این موضوع ساده،پیچیدگی های خاص خود را هم دارد. نوآوری میتواند در تمامی جنبه های کارِ ما باشد. در طراحی، انتخاب مدیوم، اجرای  تکنیک، شیوه های ارائه و هر جنبه ی دیگری که به ذهنمان می رسد. اما نکته ی مهم اینجاست که تمامی اینها از طرز فکر و نگاه ما برمی خیزند. اینکه چگونه آثارمان را از فیلتر ذهنی خود عبور دهیم و لحن و بیان شخصی خودمان را در اثر جاری کنیم. فردیت هر هنرمند قطعا در کارش تاثیر گذار است، حتی در تصویرگری که جزوی از هنرهای کاربردیست.

احتمالا شما هم با تصاویری برخورد کرده اید که به راحتی می توان ردپایی از آثار هنرمندان دیگر را در آن مشاهده کرد. یا ممکن است در پیدا کردن سوژه های آثار خود و بیان شخصیتان دچار سردرگمی شده باشید. غافل از اینکه تجربه ی زیسته ی شما و دریافت هایی که تا امروز از زندگی داشته اید منبع عظیمی برای خلق آثار بدیع و اصیل(original) هستند.

مواجه شدن با این چالش و سربلند بیرون آمدن از آن که همواره جزئی از فرایند خلق تصویر توسط هنرجویان است، خانه هنر زیما را بر آن داشت تا ورک شاپ”فردیت در تصویرسازی” را برنامه ریزی کند.

این ورک شاپ برای تمامی تصویرگران و هنرمندان حیطه هنرهای تجسمی که روایتگری بخشی از کارشان است و دغدغه ی به ثمر رساندن فضای شخصی خود را در آثارشان دارند، راه گشا و کاربردی است.

وسایلی که لازم است روز ورکشاپ به همراه داشته باشید:

۱۰تصویر پرینت شده ی A4، کاغذ یا مقوا، قلمو و رنگ (هر رنگی که کار کردن با آن برایتان راحت است. مثلا: اکرلیک، گواش، ماژیک و …)

“مهلت ثبت نام به پایان رسید.”

مبلغ سرمایه گذاری بر این مهارت: ۱۵۰ هزار تومان

برای ثبت نام، لطفا مبلغ ورکشاپ را به شماره کارت ۰۶۵۰ ۰۳۹۰ ۳۳۷۹ ۶۱۰۴ به نام هدی عظیمی بانک ملت واریز کرده و رسید آنرا به شماره تلگرام ۰۹۳۳۳۸۰۸۹۴۷ یا آیدی تلگرام @zimaartschool ارسال فرمائید تا ثبت نام شما قطعی شود . یا از طریق دکمه ثبت نام ورکشاپ در همین صفحه پرداخت آنلاین انجام دهید.
در هنگام ثبت نام اینترنتی کلمه: INDIVIDUALITY را در قسمت کد تخفیف وارد بفرمایید تا اگر جز ۵ نفر اول هستید ۲۰% تخفیف برایتان محاسبه شود.

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۵۶۶۸۴۲ ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات سفر به تهران برای دوستان شهرهای دیگر

هواپیما: ایران ایر – آسمان  – ماهان
اتوبوس: رویال سفر ایرانیانسیر و سفر
سایت پایانه: پایانه
قطار: سایت قطارهای مسافر بری رجا

اقامت در تهران:

رزرو آنلاین هتل در هتل یار