8s

ورکشاپ تصویرگری در کتاب الکترونیکی

مدرس: مرجان فروغی و هدی عظیمی

زمان: روز جمعه، ۳۱ شهریور ماه، ساعت ۹:۰۰ الی ۱۶:۰۰

*** در طول ورکشاپ از هنرجویان عزیز با میان وعده و ناهار پذیرایی خواهد شد.

مهلت ثبت نام به پایان رسید.

توضیحات ورکشاپ

امروز کتاب الکترونیکی بستری مناسب، جذاب و خلاقانه برای انتشار اثر تصویرگری در برابر دید مخاطب است. ما هرروز و هرروز با انواع لوازم الکترونیکی و نرم‌افزارهای آنها سر و کار داریم. در این میان کتاب الکترونیکی یک منبع دیجیتال اطلاعاتی است که به شکل منسجم، مدون، هدفمند و با موضوعی مشخص طراحی شده و از طریق ابزارهای الکترونیکی چون تبلت و موبایل قابل ارائه است. خصوصیت اصلی کتاب الکترونیکی، ماهیت پویا، تعاملی و انعطاف‌پذیر آن است که می‌تواند به شکلها و فرمتهای گوناگون و در هر زمان و مکانی قابل دسترس و عرضه باشد. در واقع، یکی از جنبه های تولید کتاب الکترونیکی، غلبه بر محدودیتهایی است که کتابهای چاپی برای به نمایش گذاشتن ایده های خلاق تصویرگران و نویسندگان با آن مواجه‌اند. با توجه به علاقه و تمایل گروه های سنی مختلف مخاطبان امروز به حیطه دیجیتال، میتوان پیش بینی کرد که به زودی کتابهای الکترونیکی بینندگان بیشتری نسبت به کتابهای کاغذی می یابند و اثر تصویرگری این حوزه قابلیتی جدید و امروزی می پذیرد. آنچه که باعث دوام یک کتاب الکترونیکی در بازار رقابتی می شود در کنار محتوای آن ،خلاقیت در تولید یک اثر و فضاسازی و تصویرگری خلاقانه آن است. واضح است که ورود به این دنیای جدید و هیجان انگیز نیازمند آموزش است.

در روز ورکشاپ علاوه بر آشنایی با انواع کتاب الکترونیکی و نکات کلیدی و الزامات تصویرگری برای این مدیای جدید، تبدیل یک کتاب تصویری به کتاب الکترونیک را تجربه خواهیم کرد.

این ورکشاپ برای علاقمندان به کتاب الکترونیکی که تجربه هایی در زمینه تصویرسازی دارند طراحی شده است.

نمونه هایی از کتاب الکترونیکی:

مبلغ سرمایه گذاری بر این مهارت: ۱۸۰ هزار تومان

برای ثبت نام، لطفا مبلغ ورکشاپ را به شماره کارت ۰۶۵۰ ۰۳۹۰ ۳۳۷۹ ۶۱۰۴ به نام هدی عظیمی بانک ملت  واریز کرده و رسید آنرا به شماره تلگرام ۰۹۳۳۳۸۰۸۹۴۷ یا آیدی تلگرام @zimaartschool ارسال فرمائید تا ثبت نام شما قطعی شود. یا از طریق دکمه ثبت نام ورکشاپ در همین صفحه پرداخت آنلاین انجام دهید.

در هنگام ثبت نام اینترنتی کلمه: EBOOK را در قسمت کد تخفیف وارد بفرمایید تا اگر جز ۵ نفر اول هستید ۲۰% تخفیف برایتان محاسبه شود.

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۵۶۶۸۴۲ ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات سفر به تهران برای دوستان شهرهای دیگر

هواپیما: ایران ایر – آسمان  – ماهان
اتوبوس: رویال سفر ایرانیانسیر و سفر
سایت پایانه: پایانه
قطار: سایت قطارهای مسافر بری رجا

اقامت در تهران:

رزرو آنلاین هتل در هتل یار