1 s (4)

ورکشاپ عادات خلاق

مدرس: محمد فاتحی

زمان برگزاری: روز پنج شنبه 13 مهر ماه – ساعت 9:00 تا 13:00

توجه: با طلب پوزش از عزیزانی که ثبت نام کرده‌اند، ورکشاپ عادات خلاق با حضور محمد فاتحی به تاریخ پنج شنبه ۱۳ مهر موکول شد.

لذا ثبت نام برای این ورکشاپ دوباره باز شد.

توضیحات ورکشاپ

هدف: آشنایی با عادات خلاق و نحوه بکارگیری آنها

محتوا: عادات مختلف ما منجر به بروز ویژگی های شخصیتی و حرفه ای ما می شوند. خلاقانه زیستن، فکرکردن و برخورد خلاق با مسائل مختلف، نتیجه عادت های مشخص و هدفمند است. بروز ایده ها و لحظات خلاق در ذهن ما، ماحصل استمرار و تکرار آگاهانه اقداماتی معین است. در این کارگاه به معرفی عادت های خلاق و نحوه استفاده از آنها در طول زندگی و همچنین عادات روزانه افراد خلاق و موفق خواهیم پرداخت. این کارگاه برای تمام افرادی است که خلاقیت، علاوه بر دغدغه ای شخصی، همواره نقشی کاملا موثر و البته تعیین کننده در جایگاه حرفه ای آنها ایفا می کند.

مبلغ سرمایه گذاری بر این مهارت: 150 هزار تومان

برای ثبت نام، لطفا مبلغ ورکشاپ را به شماره کارت 0650 0390 3379 6104 به نام هدی عظیمی بانک ملت واریز کرده و رسید آنرا به شماره تلگرام 09333808947 یا آیدی تلگرام @zimaartschool ارسال فرمائید تا ثبت نام شما قطعی شود . یا از طریق دکمه ثبت نام ورکشاپ در همین صفحه پرداخت آنلاین انجام دهید.
در هنگام ثبت نام اینترنتی کلمه: CREATIVE را در قسمت کد تخفیف وارد بفرمایید تا اگر جز 5 نفر اول هستید 20% تخفیف برایتان محاسبه شود.

برای اطلاعات بیشتر با شماره 88566842 021 تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات سفر به تهران برای دوستان شهرهای دیگر

هواپیما: ایران ایر – آسمان  – ماهان
اتوبوس: رویال سفر ایرانیانسیر و سفر
سایت پایانه: پایانه
قطار: سایت قطارهای مسافر بری رجا

اقامت در تهران:

رزرو آنلاین هتل در هتل یار