artimation-honare-moteharek-sazi

آرتیمیشن: هنر متحرک سازی

مدرس: سروش دیانتی

طول دوره: 10 جلسه 3 ساعته
**** قبل از ثبت نام برای این کلاس با آموزشگاه هماهنگ کنید.


مختصری درباره کارگاه آرتیمیشن: هنر متحرک سازی

پس‌از برگزاری دو دوره “ورک‌ شاپ آبجکت ‌انیمیشن” و استقبال علاقه‌مندان و مشاهده اشتیاق و استعداد  هنرجویان برای انجام پروژه‌های حرفه‌ای، تصمیم گرفتیم تا دوره‌ای کامل‌تر، تخصصی‌تر همراه با تمرینات متمرکز تدوین کنیم و مهارت متحرک‌سازی و هنر جان‌بخشی را مطابق استانداردها و اصول حرفه‌ای تقویت کنیم.
“آرتیمیشن” نام انتخاب‌شدهٔ ما، برای راهی‌ست که در پیش گرفته‌ایم. آرتیمیشن، ترکیب آرت و انیمیشن و دربردارنده مفهوم “هنرِ متحرک‌سازی” است.
اولین دوره تخصصی آرتیمیشن، شامل ۱۰ جلسه هیجان‌انگیز و شروع سفری جذاب به دنیای جان‌بخشی و شیرجه‌ای عمیق در قواعدی‌ست که حرکات دنیای ما را می‌سازد.
در این دوره می‌خواهیم با تمرکز بر شناخت قوانین طلایی انیمیشن و مهارت کاربرد آن‌ها، دید شما را به‌عنوان یک انیماتور، عمیق‌تر و موشکافانه‌تر کرده و شما را با قواعد بازی انیماتورهای حرفه‌ای آشنا سازیم.
نکته اول: برای شرکت در کلاس‌های “آرتیمیشن” نیاز به داشتن مهارت پیچیده‌ای ندارید. علاقه و اشتیاق شما، ضروری‌ترین پیش‌نیاز این دوره است.
نکته دوم: ما متحرک‌سازی را یک “هنر” می‌دانیم و آن را به ابزارهای اجرایی محدود نمی‌کنیم. بنابراین تفاوتی ندارد که شما یک انیماتور دوبعدی که مبنای کارتان طراحی‌ است باشید یا یک انیماتور سه‌بعدی که ابزار کارتان کامپیوتر و نرم‌افزارهای آن است و یا انیماتور استاپ‌موشن که با پیچ، مهره، عروسک و … ایده خود را خلق می‌کند. قواعد و قوانین برای همه ما، مشابه و یکسان است. اما در این دوره، برای سهولت و سرعت در اجرای تمرین‌های آرتیمیشنی، شیوه‌های “متحرک‌سازی جلوی دوربین” با استفاده از اشیا و انسان‌ها را به‌کار می‌بریم.
یادتان باشد، مهم‌ترین و باارزش‌ترین ویژگی شما برای ما، اشتیاق‌ برای ورود به دنیای متحرک‌سازی است که اگر چاشنی کار تیمی هم به آن اضافه کنید، هیجان آرتیمیشنی ما تکمیل می‌شود.

در درون هر کس هدیه و استعدادی برای انجام کاری خاص به امانت گذاشته شده که با کشف و دنبال کردن آن، مسیر رسیدن به شغلی که مناسب شخص باشد فراهم خواهد شد.
یکی از اهداف و نگرانی های هنرجویانی که دوره های مختلف آموزشی را می گذارنند، ورود به بازار کار حرفه ای و استفاده از مهارت ها و توانایی هایی است که کسب کرده اند.
خبر خوبی که درباره ی دوره های زیما وجود دارد این است که ما امکان معرفی افرادی که بدنبال ورود به عرصه های حرفه ای هستند و نیز کوشا و واجد شرایط کاری باشند، را بعد از گذراندن دوره های مختلف فراهم خواهیم کرد.


اگر اینستاگرامی هستید آخرین اخبار و آفرها را دنبال کنید zimaarthouse@