6 S (2)

ورکشاپ شیوه های اقتباس تصویری

مدرس: علی بوذری

زمان:
روز جمعه، ۲۴ شهریور ماه، ساعت ۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰

“مهلت ثبت نام به پایان رسید”

توضیحات ورکشاپ

آیا تاکنون علاقه مند شده اید تا از نقوش، المان ها و عکس های دوره خاصی و یا بر اساس حس و حال آثار یکی از هنرمندان به خلق اثر بپردازید؟
اگر پاسختان مثبت است، حتما با این سوال مواجه شده اید که چگونه این منابع تصویری را به شیوه شخصی خودتان نزدیک کنید. یا به عبارت دیگر آن ها را از آن خود کنید. مسلما به صرف استفاده از المان هایی مانند بته جقه، خطوط باستانی یا گل های ختایی در یک اثر تجسمی، آن اثر تبدیل به یک اثر سنتی یا ایرانی نمی شود و اقتباس از این طرح ها فرایند مشخص و راه و روش خاص خود را دارد.
در این ورک شاپ شیوه های اقتباس تصویری و نحوه ی یکار بستن آن ها را خواهیم آموخت. هنرمندانی که دغدغه ی استفاده از منابع تصویری موجود از هر زمان و هر مکانی را در آثار خود دارند، با شرکت در این کارگاه و آموختن شیوه های مذکور می توانند آثاری را خلق کنند که نه تنها تکراری و کپی برداری نیستن، بلکه اقتباس درستی از منبع مورد نظرشان هستند.

وسایلی که لازم است روز ورکشاپ به همراه داشته باشید:

وسایل طراحی و ابزاری که با آن راحت هستید، راپید یا روان نویس مشکی و رنگی، کاربن و کاغذ پوستی.

مبلغ سرمایه گذاری بر این مهارت: ۲۵۰ هزار تومان

برای ثبت نام، لطفا مبلغ ورکشاپ را به شماره کارت ۰۶۵۰ ۰۳۹۰ ۳۳۷۹ ۶۱۰۴ به نام هدی عظیمی بانک ملت  واریز کرده و رسید آنرا به شماره تلگرام ۰۹۳۳۳۸۰۸۹۴۷ یا آیدی تلگرام @zimaartschool ارسال فرمائید تا ثبت نام شما قطعی شود. یا از طریق دکمه ثبت نام ورکشاپ در همین صفحه پرداخت آنلاین انجام دهید.

در هنگام ثبت نام اینترنتی کلمه: ADAPTATION را در قسمت کد تخفیف وارد بفرمایید تا اگر جز ۵ نفر اول هستید ۲۰% تخفیف برایتان محاسبه شود.

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۵۶۶۸۴۲ ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات سفر به تهران برای دوستان شهرهای دیگر

هواپیما: ایران ایر – آسمان  – ماهان
اتوبوس: رویال سفر ایرانیانسیر و سفر
سایت پایانه: پایانه
قطار: سایت قطارهای مسافر بری رجا

اقامت در تهران:

رزرو آنلاین هتل در هتل یار