طراحی مجدد شکلک پیتزا…دارای تائیدیه از طرف کاربران ایتالیایی!

کاربران گوشی‌های هوشمند حساسیت زیادی نسبت به شکلک‌های مربوط به غذا دارند. درست همان حساسیتی که کاربران اینستاگرم نسبت به عکس‌هایی که از غذاهایشان می‌گیرند دارند. در منطق اینستاگرم همین که غذایی جلوهٔ خوبی برای نمایش و هم‌رسانی داشته باشد کافی است، حالا می‌خواهد مزهٔ خوبی بدهد یا نه!
شرکت اپل هم بنا بر درخواست کاربران، تصمیم گرفت برخی شکلک‌های خوراکی خود را در نگارش ۱۲.۱ iOS تغییر دهد. ولی وقتی نتیجهٔ نهایی به دست کاربران رسید، جز برخی تغییرات خیلی معمول و پیش‌پا افتاده، تغییر دیگری در کل قضیه دیده نشد و به بیان دیگر، چندان موجب رضایت کاربران را فراهم نکرد. یعنی دقیقاً همان اتفاقی که در مورد تغییر شکلک نان بیگل صورت گرفت و تنها تغییری که در آن ایجاد شد، مقداری جزئیات بیش‌تر و در نهایت، افزودن پنیر خامه‌ای بود؛ تغییری که به نظر عاشقان بیگل کافی نبود و در نتیجه، میشل فلاروپ پنج نگارش از همان شکلک را در انواع مختلف به کاربران عرضه کرد. حالا همین اتفاق در مورد شکلک پیتزا هم افتاده و اگر شما هم جزو کاربران گیاهخوار اپل باشید، حتماً خوشحال می‌شوید که بدانید این نگارش جدید پیتزای اپل، کاملاً گیاهی است!
به جای تکه‌های پپرونی که در تمام سطح پیتزا پخش شده بودند، این بار از برگ تازه ریحان استفاده شده و پیتزای پپرونی را به پیتزای مارگاریتا تبدیل کرده‌اند و حتا پنیری که روی قطعه پیتزای اپل طراحی شده بود نیز، با طرح پنیر تازه و اشتهاآوری جایگزین شده.
این تغییر با استقبال بسیاری از طرف کاربران توییتر مواجه شد؛ نه‌تنها به خاطر این که جلوه زیباتری به پیتزای اپل داده شده بود، بلکه کاربران ایتالیایی از این که بالاخره یک نفر پیتزای واقعی را و نه چیزی سلیقه‌ای که در سراسر جهان شایع شده به تصویر کشید، به شدت احساس رضایت و خرسندی کردند. تا جایی که کاربری به نام جووانی لانگو توییت کرد که طراح این شکلک، هروقت گذرش به ایتالیا افتاد به سراغشان برود، چون مدال افتخاری برایش در نظر گرفته‌اند که جایش محفوظ است و کاربر دیگری هم به نام مارکو سن‌آنژ گفت که به عنوان یک ایتالیایی، اصالت پیتزای طراحی شده را به طور صددرصد، تضمین و تأیید می‌کند!

شکلک پیتزا رو هم دوباره طراحی کردم!

– چرا روی پیتزا برگ گذاشتی؟ تیکه‌هه افتاد زمین و دوباره برش داشتی؟

– برگ درخت نیست، برگ ریحون تازه است!

هر وقت این طرفی‌ها اومدی بهمون خبر بده، یه مدال افتخار برات کنار گذاشتیم!

عین پیتزای ایتالیایی واقعی شده!

بعنوان یک ایتالیایی اصیل، ۱۰۰٪ این شکلک رو تائید می‌کنم!

واکنش ایتالیایی‌ها به این: از این که به میراث ما احترام گذاشتی متشکریم!

واکنش آمریکایی‌ها به این: این چیه؟ پپرونی‌اش رو دوبرابر کن و خمیرش رو کلفت‌تر بگیر لطفا!

یا خدا، چقدر خوشمزه و عالی به نظر می‌رسه!

این شکلک جدید دقیقاً عین پیتزای ایتالیایی واقعی به نظر می‌رسه!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + نوزده =