شرکت اپل بیشتر از ۷۰ شکلک جدید برای آیفون‌های ios 12.1 عرضه می‌کند

بیشتر از ۷۰ شکلک جدید برای کلیه محصولات اپل مانند آیفون، آی‌پد، ساعت‌های اپل، مک و سایر محصولات این شرکت که از نسخه جدید ios 12.1 پشتیبانی می‌کنند، عرضه خواهد شد. این شکلک‌ها شامل شخصیت‌های جدیدی با موهای سرخ، خاکستری، فرفری هستند و حتی شخصیت جدیدی برای افراد فاقد مو نیز عرضه می‌شود. همچنین شکلک‌های نشان‌دهنده احساسات جدید، حیوانات جدید و خیلی چیزهای دیگر که در تازه‌ترین به‌روزرسانی، بر روی دستگاه‌های این شرکت نصب شده و برای کاربران قابل استفاده خواهد بود.

با استفاده از این شکلک‌های جدید می‌توانید راحت‌تر از گذشته در مورد احساسات، کاری که می‌کنید یا هر موضوع دیگری که دوست دارید درباره‌اش حرف بزنید، اظهار نظر کنید و احساستان را به دیگران نشان دهید!

کاربران گوشی‌های هوشمند سال‌هاست که از شکلک‌های مخصوص چت برای بیان احساسات، اظهار نظر کردن، برقراری ارتباط و نشان دادن فعالیتی که در حال انجام آن هستند، به جای نوشتن، استفاده می‌کنند و حالا نسخه جدید ios 12.1 شکلک‌های جدیدتر و بهتری برای سهولت کاربران خود عرضه خواهد کرد. از جمله این شکلک‌های جدید می‌توان به برخی تصاویر منحصربه‌فرد مانند کیک‌ماه که شیرینی سنتی کشور چین است، پاکت نامه سرخ که از فرهنگ چینی نشات می‌گیرد و حتی چشم نظرقربانی که مخصوص فرهنگ‌های خاورمیانه است نیز اشاره کرد.

در این بسته شکلک‌های جدید حتی فعالیت‌های ورزشی هم در نظر گرفته شده و شکلک‌هایی مخصوص ورزش‌هایی مانند سافت‌بال – شاخه‌ای از بیسبال -، فریزبی و حتی چوگان هم طراحی و عرضه شده است. برای ماجراجویانی که به فعالیت‌های خارج از منزل مانند پیاده‌روی، کوه‌نوردی و سایر فعالیت‌های مشابه علاقه دارند نیز شکلک‌هایی اضافه شده است.

شکلک‌های مخصوص حیوانات نیز از جمله شکلک‌های جدیدی هستند که در این بسته جدید به کاربران عرضه خواهند شد. لاما، پشه، قو و راکون به مجموعه شکلک‌های حیوانات قبلی مانند کانگورو، لابستر، طوطی و طاووس اضافه خواهند شد و شکلک‌های جدید خوراکی‌هایی مانند نان بیگل، نمکدان، کیک فنجانی، کاهو و انبه نیز در بسته جدید تعبیه شده‌اند.

بیشتر از هزار نوع شکلک برای محصولات اپل و تمامی کاربران ios عرضه شده که شامل شکلک‌های رده‌های سنی مختلف، انواع شکلک‌های بیان احساسات، انواع لباس و پوشاک، غذا و خوراکی، حیوانات واقعی و افسانه‌ای و بسیاری چیزهای دیگر می‌شود. شکلک‌های جدید بر پایه شکلک‌های جدید تاییدشده یونیکد ۱۱.۰. طراحی شده و شرکت اپل در تلاش است تا شکلک‌های تازه‌ای مبنی بر انواع معلولیت‌ها نیز در یونیکد ۱۲.۰. که در سال ۲۰۱۹ برای کاربران ios ارائه خواهد شد، عرضه کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + یازده =