فراخوان نخستین جشنوارۀ ملی انیمیشنِ بانگِ پویایی

جشنواره بانگ پویایی

دانشگاه سوره در بیست و پنجمین سالگرد تاسیس خود و همزمان با ورودش به جرگه‌ی دانشگاه‌های نسل سوم اقدام به برگزاری جشنواره‌ای ملی در زمینه ی پویانمایی در سطح دانشجویی کرده است.

“نخستین جشنواره ی ملی انیمیشنِ بانگِ پویایی”، رویدادی که با همراهی و حمایت مدرسه طرح و تصویر زیما فرصتی را فراهم آورده تا دانشجویان مستعد وعلاقمند، به تولید آثاری در حیطه انیمیشن، متحرک سازی و تصویرسازی پرداخته و برای کسب مقام اول تا سوم به رقابت بپردازند.

این جشنواره که در ۵ بخش اصلی شامل
۱) فیلم‌های انیمیشن دانشجویی
۲) پایان نامه‌ی نظری دانشجویی
۳) طراحی کانسپت (ایده پردازی برای تصویرسازی، انیمیشن، گیم و …)
۴) موشن گرافیکس
و بخش جنبی ویژه ی دانش آموزان و آثار خلاق
طرح ریزی شده است از ۲۶ ام آبان ماه فعالیتش را آغاز می کند و تا تاریخ ۳۰ ام آن ادامه خواهد داشت.

گروه هدف فراخوان چه کسانی هستند؟

هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد پلی میان دانش آموختگان این رشته (انیمیشن) و فضای کار مربوط به آن است. قرارگیری در این مسیر بی شک موجبات آشنایی و پیوستگی هرچه بیشتر دانشجویان رشته ی انیمیشن را با جهان حرفه¬ای و چند و چون شغلی آن را فراهم می¬آورد.کوتاه سخن اینکه این جشنواره فرصت بسیار خوبی ست تا دانشجویان در مسیر تحصیل به کسب تجربه درحیطه انیمیشن بپردازند و در کنار رقابت با سایر دانشجویان به ارزشگذاری‌ها و عوامل موثر در رشد و پیشرفت آثار خود پی ببرند.

زیما چه نقشی در برگزاری این جشنواره دارد؟

مدرسه ی طرح و تصویر زیما که در تمام سال‌های فعالیتش در حیطه¬ی رشد و ایجاد فضایی جهت بالا بردن سطح کیفی هنرجویان و علاقمندان این حیطه برنامه های مختلفی را به اجرا گذاشته است این بار بر آن شده تا با حمایت مادی و معنوی خود از این جشنواره گامی هرچند کوچک در جهت تشویق و ترغیب هنرجویان به ادامه این مسیر بردارد.

علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند با مراجعه با لینک زیر اطلاعات لازم درباره این رویداد را مطالعه نمایند:

لینک دانلود اطلاعات بیشتر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 12 =