قوانین و مقررات ثبت نام در دوره های زیما

زیما دارای مجوز از وزارت و فرهنگ ارشاد اسلامی توصيه مي‌کند قبل از ثبت ‌نام از مقررات و ضوابط زير اطلاع يافته تا بتوانيد از امكانات ارائه شده بيشترين استفاده را داشته باشيد. بديهي‌است پس‌از ثبت‌نام، قوانين طبق آئين‌نامه‌هاي مندرج پياده خواهد شد.

1. رعایت پیش نیاز دروس جهت ثبت نام الزامی است، لذا پذیرش هنرجویان عزیز در کلاسهای تخصصی با گذراندن کلاسهای پایه یا ارائه نمونه آثار ایشان به سبب احراز تسلط بر دروس مذکور امکانپذیر است.

در این خصوص می توانید جهت مشاوره با آموزشگاه تماس بگیرید.

2. کلاس های تعیین شده فقط در ساعات مندرج در برنامه برگزار می گردد و قابل تغییر نیست. لذا هنگام ثبت نام به روز و ساعات کلاس دقت کنید.

3. حضور هنرجویان ۱۰ دقیقه پیش از شروع کلاس در آموزشگاه الزامی است. در صورت تاخیر یا غیبت هنرجو، مبحث تدریس شده، مجددا توسط استاد تکرار نخواهد شد.

4. تشکیل کلاس ها منوط به احراز حد نصاب حداقل 7 نفر جهت تشکیل است.

5. به استناد مصوبه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های هنر (مصوب 1386/4/2) شهریه پرداختی جهت ثبت نام یا پیش ثبت نام کلاس انتخابی فقط تا یک هفته قبل از شروع کلاس قابل استرداد است و چنانچه هنرجو کمتر از یک هفته قبل از شروع کلاس اعلام انصراف نماید، فقط 30 درصد از شهریه پرداختی برگردانده می شود. در صورت اعلام انصراف هنرجو بعد از شروع کلاس، هیچ وجهی مسترد نمی‌شود.

* شهریه پرداختی ورکشاپ ها، در صورت لغو ثبت نام از سوی هنرجو، به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.*

6. در صورت انصراف بعد از شرکت در کلاس  شهریه به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

7. هنرجویانی که پیش ثبت نام  انجام داده اند موظف به تسویه کامل مبلغ شهریه تا یک هفته قبل از شروع کلاس یا در جلسه اول کلاس هستند. جهت تسویه میتوانید در لینک زیر مبلغ باقی مانده شهریه خود را وارد نمایید و علت پرداخت را تسویه حساب کلاس …(نام کلاس مورد نظرتان) وارد نمایید:

واریز مبلغ به سایت

8. لطفا در درج اطلاعات فرم نهایت دقت را مبذول فرمایید.

9. از هنر جویان عزیز با احترام خواهش می شود شئون اخلاقی و اسلامی را در محیط آموزشگاه رعایت نمایند.

 

با تشکر از توجه و همکاری شما

زیما